PROJECTEN
logo linksvoor

Al jaren helpen we mensen ontdekken, ervaren, ontladen en weer opladen met een breed palet aan buitengewone concepten. We laten je leven in het nu, brengen mensen met elkaar in verbinding en proberen zo de wereld een beetje mooier te maken. Want laten we eerlijk zijn: dat is harder nodig dan ooit.

Alles wat we maken is geboren uit liefde, en daarmee doen we wat we het allermooist vinden: grossieren in collectieve geluksmomenten en mensen in beweging brengen om samen het leven te vieren. Dat is wat we al twintig jaar doen. Voor onze bezoekers, onze partners, en onszelf.

We zien je graag. Linksvoor.

Bekijk onze vacatures

ONZE MENSEN

Anna Stoffels

Anna Stoffels

Artist Manager
anna@studiolinksvoor.nl
Bart Slangen

Bart Slangen

Manager Marketing & Communicatie
bart@studiolinksvoor.nl
Bas Koenen

Bas Koenen

Financial Controller
bas@studiolinksvoor.nl
Bas Wijnia

Bas Wijnia

Marketing & Communicatie
baswijnia@studiolinksvoor.nl
Brent Roozendaal

Brent Roozendaal

Managing Partner, Creatief Directeur
brent@studiolinksvoor.nl
Carmen Vollebregt

Carmen Vollebregt

Partnership Manager
carmen@studiolinksvoor.nl
Diede van Overbeek

Diede van Overbeek

Managing Partner, Innovatie
diede@studiolinksvoor.nl
Dorothea Curiel-Koletsos

Dorothea Curiel-Koletsos

Manager Marketing & Communicatie
dorothea@studiolinksvoor.nl
Fenne Boumans

Fenne Boumans

Communicatie
fenne@studiolinksvoor.nl
Florian Davidson Descelles

Florian Davidson Descelles

Chefkok De Achtertuin
florian@studiolinksvoor.nl
Gijs Wagemakers

Gijs Wagemakers

Creatief producent
gijs@studiolinksvoor.nl
Hans Reijs

Hans Reijs

Financial Controller
hans@studiolinksvoor.nl
Isa van den Hurk

Isa van den Hurk

Communicatie & Operations
isa@studiolinksvoor.nl
Jelmer Paulusma

Jelmer Paulusma

Medewerker Horeca en Productie
jelmer@studiolinksvoor.nl
Jeske Schultink

Jeske Schultink

Stagiair Marketing & Communicatie
jeske@studiolinksvoor.nl
Jesper Heethaar

Jesper Heethaar

Programmeur Drift
jesper@driftomtedansen.nl
Joost van der Meulen

Joost van der Meulen

Online Marketeer
joost@studiolinksvoor.nl
Jos Besselink

Jos Besselink

Managing Partner, Legal
jos@studiolinksvoor.nl
Jur van Gendt

Jur van Gendt

Medewerker Personeel & Operations
jur@studiolinksvoor.nl
Lizet Pennings

Lizet Pennings

Marketing & Communicatie
lizet@studiolinksvoor.nl
Lotte Harmsen

Lotte Harmsen

Junior Producent
lotte@studiolinksvoor.nl
Luc Dirks

Luc Dirks

Projectleider & Productie
luc@studiolinksvoor.nl
Mauke Rodermond

Mauke Rodermond

Creatief Directeur, Drift
mauke@studiolinksvoor.nl
Merijn ten Hoeve

Merijn ten Hoeve

Producent
merijn@studiolinksvoor.nl
Pieter Lenting

Pieter Lenting

Manager Horeca
pieterlenting@studiolinksvoor.nl
Rik Hermans

Rik Hermans

Copywriter
rik@studiolinksvoor.nl
Ruud Stegemans

Ruud Stegemans

Managing Partner Café Van Ouds
ruud@studiolinksvoor.nl
Shannon van der Werff

Shannon van der Werff

Programmeur
shannon@studiolinksvoor.nl
Stef Steffens

Stef Steffens

Operationeel Directeur
stef@studiolinksvoor.nl
Susja de Senerpont Domis

Susja de Senerpont Domis

Manager Personeel & Operations
susja@studiolinksvoor.nl
Sven Lamper

Sven Lamper

Coördinator Duurzaamheid
sven@studiolinksvoor.nl
Tinus Weijkamp

Tinus Weijkamp

Managing Partner, Efficiency
tinus@studiolinksvoor.nl
Twan Ronnes

Twan Ronnes

Partnerships Strategist
twan@studiolinksvoor.nl
Ylva Luijten

Ylva Luijten

Manager Duurzaamheid
ylva@studiolinksvoor.nl

PROJECTEN

LINKEDININSTAGRAMCONTACT